praha

Сучасні поєднання і рішення для Вашого затишку і комфорту

Затишок і комфорт в кращих традиціях класики

Вічна класика не вийде з моди

door rozetka

Класичний інтер'єр в наші дні - це вміле поєднання класики з елементами інших сучасних напрямків дизайну. Це дає можливість створювати унікальні, цікаві стилістичні рішення.

Декор на стінах, витончені люстри і світильники, крісла в англійському стилі, м'які оксамитові текстури доречно поєднуються з сучасним покриттям підлоги, з суворою геометрією каміна, з простим і лаконічним дизайном столів, з цікавими за формою елементами освітлення.

Просто, зручно і стильно

praha bathroom praha bathroom

Для любителів лаконічності, мінімуму декору і максимального функціоналу, прямих ліній і «чистих» рішень припаде до душі сучасний мінімалізм в чистому вигляді, або еклектика з лофтом.

Елегантні поєднання і оптимальні рішення

Затишний інтер'єр з душею

Присутність каміна будь то в вітальні або кабінеті не тільки виступає прикрасою, але і створює особливу атмосферу, максимальне відчуття затишку і тепла для Вас і Ваших гостей.

Великі вікна в приміщенні - завжди великий плюс: кімната наповнюється світлом і повітрям, що дає відчуття легкості і безтурботності.

Точкове розміщення рослин в кашпо або повноцінний стелаж для колекцій кімнатних рослин припаде до душі любителям живих рослин.

Функціональність і зручність

Об'єднання вітальні і кухні є сучасним рішенням в організації гостьової зони, за допомогою чого досягається ефект збільшення простору, а правильне зонування дозволяє максимально ефективно його використовувати.