new york

Ваша дитина буде задоволена

Функціональність і оформлення для будь-якого віку

Створити справжню казку для дитини неважко

Дизайн интерьеру на будь-який смак та вік

door rozetka

Оформлення дизайну інтер'єру виконується з урахуванням віку і статі дитини. Для дітей молодшого віку обрані яскраві комбінації кольорів. Поєднання бузкового і рожевого кольору створює відчуття легкості, а контраст з бірюзою додає свіжості, що послужить ідеальним рішенням для кімнати юної леді. Більш контрастні кольорові сполучення і геометричність форм чудово підійдуть для кімнати хлопчика. А разом з тим дизайн дитячої це завжди велика кількість білого кольору і хороше освітлення. Доповнює настрій дитячої розміщення різних предметів декору, які відповідають інтересам дитини.

Підбирайте найбільш підходящу розстановку і наповнення дитячої кімнати

praha bathroom praha bathroom

Дитячі кімнати розділені на зони - спальна, навчальна, ігрова.

Дизайн інтер'єру припаде до душі Вашій дитині-підлітку

Сучасні тенденції дизайнерського оформлення

Сучасні діти - це прогресивне підростаюче покоління, які народилися в століття супер-технологій і супер-гаджетів. Тому і їх особистий простір має бути максимально цікавим і сучасним, відображаючи їх внутрішній світ, захоплення, прищеплюючи почуття смаку і стилю, що сприяє розвитку як інтелектуальному, так і фізичному.

Фантазія та оригінальні рішення

Цікавим рішенням є створення дитячої кімнати для двох дітей, частково розділяючи перегородкою наявну кімнату на два «острівці». При відсутності можливості виділити кожній дитині по окремій кімнаті, такий хід послужить ідеальним виходом з ситуації, що склалася.