praha

Краса і зручність відпочинку душі і тіла

Затишний декор і кольорові гами

bedroom miniature bedroom miniature bedroom miniature

Поєднання різних фактур

door rozetka

Дизайн ванних кімнат, виконаних в сучасному стилі з нотками модерну, доведеться багатьом до смаку. Використано природні палітри кольорів (бежева, перлова). Ідеально впишуться в загальний стиль декоративна вставка з плитки з графічним геометричним малюнком. Остаточно доповнюють дизайн кімнатні рослини, що створюють додатковий затишок.

Індивідуальний дизайн на будь-який смак

praha bathroom praha bathroom praha bathroom

Якщо Ви любите море, ми можемо відтворити його частинку у Вас вдома. Ванні кімнати з подібним дизайном створюють відчуття присутності на морському узбережжі. Реалізується дизайн за рахунок вибору «морських» кольорів - бірюзовий в поєднанні з білим, плитки з орнаментом, що нагадують морські хвилі.

Максимум функціональності

Простір на маленькій площі

При створенні дизайну ванних кімнат з невеликою площею застосовувалися прийоми в роботі з освітленням, кольором, дзеркальними поверхнями для візуального збільшення приміщення.

Сучасний стиль з елементами мінімалізму

Доречне поєднання холодної і теплої гами, які один одного доповнюють, а також поєднання декількох фактур є сучасною тенденцією в дизайні. Переважають металеві хромовані елементи, декор виключно функціональний. Застосування витонченої фактурної або текстурної плитки ідеально доповнює загальний дизайн. Лаконічне використання в дизайні дерева надає елегантність ванній кімнаті.