Про нас

photo

Раді Вас вітати. Ми студія дизайну інтер'єрів INTERIOR12.

Наш девіз - We create comfort/ми створюємо комфорт! Ми дуже люблимо свою справу, та відповідально відносимося до кожного проекту, адже кожен клієнт приходить до нас зі своїм запитом, своїм баченням і своїми мріями. А ми допомагаємо йому втілити його мрію в життя.

Наша команда «Interior12» виконує професійну разробку дизайн-проектів інтер'єрів в будь-якому стилі, та надаємо повний спектр послуг з ремонту і втілення проекту в життя.

Сьогодні у продажу можна знайти масу різних товарів для інтер'єру, починаючи від плитки, сантехніки, і закінчуючи м'якими меблями і шторами. Але як розібратися в якості пропонованих товарів, підібрати їх в одному стилі, зробити ремонт, вибрати хороших будівельників? Вибір будівельної бригади є однією з найбільш важливих складових ремонту, так як від групи цих людей залежить якість виконуваних робіт. Дуже важливо, щоб це була саме злагоджена команда людей, які по ланцюжку продовжують роботу, а не окремі робочі, які в процесі роботи звалюють один на одного всі помилки, і складно розібратися, де чия вина. Однакову ціну можуть запросити як бригада професіоналів, так і бригада новачків або шарлатанів, мета яких мінімізувати свої витрати, набираючи НЕ кваліфікованих працівників і використовуючи дешеві матеріали.

Обравши співпрацю з нами, у Вас з'являється можливість в одному місці замовити весь комплекс послуг починаючи з розробки дизайн проекту та виконанню всіх будівельно-ремонтних робіт, і закнчюучи наповненню внутрішнього простору будинку сучасними побутовими речами та аксесуарами.

Наша робота виконується з урахуванням Ваших побажань та потреб, і найголовніше бюджету! Ми створимо комфорт і затишок в кожному куточку Вашої оселі.

Наші послуги з дизайну інтер'єрів складаються з чотирьох етапів, кожен з яких однаково важливий.

1. Планування.

На даному етапі замовник бере активну участь, в процесі чого складається детальне тех.завдання по всіх приміщеннях. Етап включає наступні роботи: складання плану обміру; розробка до 4 варіантів планування з урахуванням розташування всіх елементів інтер'єру і обладнання; ретельне пояснення до дизайн-проекту приміщення.

2. 3D-візуалізація.

На цьому етапі виконується високоякісна комп'ютерна графічна візуалізація з 3-4 ракурсів всіх кімнат в тому вигляді, який вони приймуть після виконання всіх будівельних робіт. При її здійсненні підбираються реальні матеріали для обробки поверхонь, меблі, освітлення та інші матеріали які будуть використовуватися в проекті для реалізації дизайнерських рішень.

3. Робоча документація.

Здійснюється графічне виконання схем і креслень для виконання будівельних і ремонтних заходів. Також детально відображаються схеми розміщення всіх можливих комунікацій, сантехнічного обладнання, підлог і стель, а також меблів, освітлення тощо.

4. Реалізація та Авторський нагляд.

Ми надаємо повний спектр послуг по ремонтно-будівельним роботам, а також виконуємо авторський нагляд, який позбавить клієнта від всіх проблем, пов'язаних з ремонтом. На даному етапі ми надаємо максимальну допомогу в професійному підборі і закупівлі матеріалів, сантехніки та техніки, меблів та декору та ін., А також завжди тішимо клієнтів приємними бонусами і знижками від виробників.

З усіма виникаючими питаннями в ході розробки дизайн проекту і реалізації, наші фахівці допоможуть Вам розібратися, та запропонують найкращі рішення.

Основні переваги в роботі з нами:

  • Фіксована плата за кожен виконаний єтап работи;
  • Конкурентні ціни, та єкономія до 25% на всіх матеріалах;
  • Гнучка система знижок, яка залежить від обсягу робіт і специфіки дизайн-проекту.

Наші ціни на розробку дизайн-проектів починаються від 15$ за кв.м.

Ціни на будівельні роботи починаються від 100$ за кв.м.

Ремонт з нами - це гарантія якості, та гарантовано кращій результат!

Сподіваємося на приємну та продуктивну співпрацю.

З повагою студія «Interior12».