tokyo

Відчуття затишку і спокою в кожному куточку Вашої спальні

Ми прагнемо зробити спальню настільки комфортною і затишною, щоб в ній було приємно не тільки відпочити після денної суєти

Легкість форм і максимум зручності

door rozetka

Спальня в сучасному стилі із застосуванням прийомів мінімалізму - відмінно підійде для тих, хто втомлюється від великої кількості кольору і вражень протягом робочого дня. Інтер'єр виконаний в сіро-білій колірній гамі з додаванням контрастних дерев'яних елементів або елементів інтер'єру та декору в темних або яскравих відтінках, які привносять трохи різноманітності в загальне нейтральне колірне оформлення. Кількість предметів мінімально, але вони виконують всі необхідні функції для комфортного проживання. Локальне застосування декоративних елементів (картини, вази) виступає доповнюючими деталями всього дизайну.

Вишуканий інтер'єр зі своїм характером

praha bathroom praha bathroom

У спальнях, виконаних з елементами модерну, простір організовано дуже функціонально і практично, але це відчувається при повторному погляді, так як перше, на що падає увага, - це гармонія і ексклюзивність кімнати. Зберігається світла колірна гамма, але додаються складність форм і декоративні елементи в більшій кількості, що в поєднанні створює вишуканий інтер'єр Вашої спальні

Ми слідуємо сучасним тенденціям в організації функціональності спальні з індивідуальним підходом

Оригінальні підходи в організації простору

Додатковий функціонал Вашої спальні додасть розміщення в ній вбиральні. Місця вона займає не набагато більше, ніж повноцінний шафа, але зате Ви отримаєте більше зручності і можливостей.

Спальня під будь-які Ваші побажання і потреби

Ми пропонуємо різні стилі оформлення інтер'єру. У разі якщо Вам захочеться чогось нового, досить буде змінити текстиль і спальня заграє новими фарбами. Створимо дизайн, в якому втілимо всі Ваші ідеї, в приміщенні будь-якої площі.