new york

Максимум зручності, простору, стилю і затишку

Наші дизайнерські прийоми Вам сподобаються

Сучасні тенденції та технології

door rozetka

Інтер'єр оформлений на основі контрасту кольорів і поєднання різних фактур.

Стіни та підлога виконані в монохромній кольоровій гамі, проте контраст створюють або темні предмети інтер'єру (меблі, штори, техніка), або темні (холодні) в поєднанні з дерев'яними (теплими) елементами інтер'єру та декору.

Цікавим ходом є створення контрасту за рахунок темних підлогових покриттів, стільниць і т.п. на тлі загального колірного оформлення в світлих спокійних тонах.

Завдяки таким рішенням кухня набуває необхідного відчуття затишку.

Кращий вибір стилю інтер'єру кухні

praha bathroom praha bathroom

З урахуванням всіх особливостей приміщення підбираються відповідні елементи декору. Ретельно підібрані текстильні вироби відповідають обраному стилю і за текстурою, і за зовнішнім виглядом.

Освітлення кухні продумано до дрібниць

«Безмежність» простору

Гарне освітлення, використання скляних, глянсових і відображають покриттів створить велику кількість світла на Вашій кухні. А цікава люстра може стати головним акцентом їдальнею зони.

Вбудована побутова техніка не тільки підкреслює сучасний стиль, але і відкриває великі можливості в умовах обмеженого простору.

Дизайнерські прийоми з індивідуальним підхідом

Здійснюючи роботу по якісному оформленню приміщення враховуються безліч деталей починаючи від розмірів житлового простору і закінчуючи віком мешканців будинку. Основні критерії, за якими здійснюється вибір, стосуються загального дизайну в квартирі, а також індивідуальних переваг всіх її жителів.