ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Ми знаємо напевно - ремонт без проекту не буває без помилок, в ньому завжди є місце несподіванкам і прорахунку. Це витрачені зусилля, переплати за помилки і непередбачуваний результат.

Єдиний правильний вихід - вибрати виконавцями команду з професійних фахівців, детально розробити дизайн-проект, включити в проект авторський нагляд, який забезпечить технічний нагляд над ремонтно-будівельними роботами. Це - оптимальний підхід до ремонту.

Наша студія пропонує кілька пакетів послуг, які відрізняються кількістю, видом і строком виконання робіт. На самому початку співпраці ми підписуємо з вами договір, який детально описує всі наші обов'язки перед вами. Таким чином ви отримуєте 100% гарантії якості наших послуг.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Ми пропонуємо на вибір три види дизайн-проектів: Базовий 420грн / 15 $ (планування і креслення) Стандарт 700грн / 25 $ (планування, креслення та документація і 3D візуалізації) та Авторський 980грн / 35 $ (індивідуально розроблений пакет планів і креслень, 3D візуалізації , підбір всіх матеріалів та авторський нагляд). Вартість ремонтних робіт варіюється від 180 $ кв.м. без урахування матеріалів. В процессі роботи ви будете знати все до деталей: від виробників матеріалів, меблів, світла, декору, до розташування розеток. Результат нашої роботи - це 100% якості!

ПІДПИСАТИ ДОГОВІР

Ми за відверті і прозорі відносини, і завжди діємо в рамках договору. Договір регламентує всю нашу діяльність, починаючи від фіксованої ціни і закінчуючи чіткими термінами і нашою відповідальністю перед вами. Дизайн-проект не зажадає від вас великих зусиль. Ми максимально врахуємо всі ваші побажання, щоб вам було приємно з нами працювати.

ОПЛАТА

Ви знаєте чітку суму, в яку обійдеться дизайн-проект. В неї входить вартість послуг наших фахівців. Сума не змінюється з моменту підписання договору і до закінчення всіх робіт.

ПРОЕКТ ЗА 30 ДНІВ

Строки розробки проекта — від 30 робочих днів (наші співробітники у вихідні відпочивають). У нас передбачені штрафні санкції за затримку проекту з нашої вини.